Kremi Solar, Melano 30+

Mbrojtje mesatare. Për lëkurë sensitive. Ofron një mbrojtje të lartë SPF 30, nxirje të zgjuar dhe mbrojtje maksimale kundër rrezeve ...
Read More

FIBRO – Locioni pastrues & tonifikues

Roli: qetësues, shërues, stimulues. Ai tonifikon lëkurën dhe pastron poret në thellësi. Përbërës: Tilleul: shfryrës, qetësues dhe zbutës; Kamomil: qetësues, ...
Read More

MELANO III

Krem mbrojtës me faktorin SPF 20 fr / 40 am (Mbrojtje mesatare. Lëkurë e ndjeshme). Efektet: Kremi mbrojtës MELANO III ...
Read More

Cytobi Krem Rigjenerues

Çdo ditë, lëkura juaj humbet përkulshmërinë e saj, qëndrueshmërinë dhe elasticitetin. Konturet e fytyrës bëhen dembele dhe fillojnë të formohen ...
Read More

MAKE UP REMOVER DEMANQUILLANT DOUCEUR

MAKE UP REMOVER – Pastruesi i makiazhit Ky locion është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Roli: pastron, ...
Read More

LIFT CRÉME

Kremi përforcues kundër moshës për zonën përreth syve, buzëve dhe qafës Kremi Lift është formula e sapokrijuar nga laboratorët GERnétic ...
Read More

KREMI MIXED & OILY SKIN

Krem për lëkurë miks & të yndyrshme Një krem trajtues i mirëfilltë shumë efikas për problemet e përsëritura të lëkurës ...
Read More

MASKA IMUNO

Maskë Ristrukturuese për lëkurën Maska e fytyrës, Immuno vepron si një pastruese dhe rigjeneruese. Ajo rigjallëron qelizat jetësore të lëkurës, ...
Read More

SEBO GER – Locion pastrues

Vetitë: Ky locion është formuluar të pastrojë lëkurën me yndyrë, pika te zeza dhe pore të zmadhuara. SEBO GER pastron, ...
Read More

DERMA – Pastruesi desinfektues

Roli: dezinfekton, pastron dhe ndriçon lëkurën e yndyrshme, me akne, me njolla apo zona të acaruara dhe të infektuara. Përbërës: ...
Read More

Gel Contour Yeux

Xheli antioksidues për sytë Roli: Gel Contour Yeux vepron si antioksues, lufton moshën, hidraton zonën e syve, buzëve dhe qafës ...
Read More

Base de Jour Marine

Krem tërheqës (LIFTING) intensiv Kremi i Ditës Marine Shërben si një krem dite dhe bazë për një make up të ...
Read More

Ger Lift

Krem tërheqës (LIFTING) intensiv GER LIFT, një krem, i cili ka efekte tonifikuese dhe tërheqëse (LIFTING) dhe është lehtësisht i ...
Read More

Masque Marin

Masque Marin Maska MARIN, në trajtën e një kremi, luan rolin e një zbutësi, qetësuesi, tonifikuesi, rigjallëruesi. Rekomandohet për çdo ...
Read More

Nettoyant Gommant Marine

I. ALGAT E DETIT 1. Fusha e Botanikës: dy kategori të mëdha dhe të ndryshme: Cyanophyta dhe Phycophyte. a. Në ...
Read More

Macro 2000

Krem ekuilibrues për gjoksin Kujdesi për gjoksin dhe ekuilibri i tij, janë të lidhur ngushtësisht me shëndetin e përgjithshëm dhe ...
Read More

Endo Special +

Endo Special+, stimulues qelizor për Gjoksin 1. Rigjeneron indet lidhëse, duke përmirësuar fuqinë dhe elasticitetin e tyre. 2. Stimulon metabolizmin ...
Read More

Manno

Krem ushqyes për duart Manno është një krem ideal për të mbrojtur dhe zbutur duart tuaja. Ai është formuluar posaçërisht ...
Read More

Krem Nuclea

Krem Riparues & Rigjenerues Dhe pse e kemi klasifikuar dhe diskutuar shkurtimisht Nuclea-n tek ndarja e “Lëkurës së Yndyrshme” (sherben ...
Read More

FLOWER ACID LOTION

Locioni eksfoliues me Acide Lulesh Roli: Locioni i acidit të luleve elimininon qelizat e vdekura duke vepruar butësisht në lëkurë ...
Read More

Krem Multi Aktiv për Meshkuj Lift

LIFT MEN (MEN LINE) Krem Multi Aktiv për Meshkuj Kremi LIFT për meshkujt, duke vepruar si një tonifikues ndaj lëkurës ...
Read More

Krem hidratues për meshkuj Hydra

HYDRA MEN (MEN LINE) Krem hidratues / balancues për Meshkuj Hidratimi i lëkurës tuaj është thelbësor! Hydra MEN është një ...
Read More

Xheli pastrues për fytyrën

GEL MEN (MEN LINE) Xheli pastrues për fytyrën Mos prisni t’ju paralajmërojë lëkura juaj! Në ditët e sotme, është rritur ...
Read More

After Shave

BAUME APRES RASAGE (MEN LINE) Balsam pas rroje Ky balsam zbut menjëherë lëkurën e irrituar pas rrojes. Ai ka një ...
Read More

Kripëra çlodhëse SELS DE BAIN

SELS DE BAIN (MARINE SPA / BODY) Kripëra çlodhëse Përbërja e kripërave të linjës GERnétic ofron çlodhje dhe ndjesi të ...
Read More

Xheli Confort Corps Marin

CONFORT CORPS MARIN (MARINE SPA / BODY) Xheli Confort Corps Marin Ai penetron plotësisht në lëkurë dhe nuk lë mbetje ...
Read More

Krem trupi dobësues dhe tonifikues

BEAUTE CORPS MARINE (MARINE SPA / BODY) Krem trupi dobësues dhe tonifikues Është një krem shume i lehtë, plotësisht i ...
Read More

Përforcuesi qelizor i trupit VEINULO SPECIAL+

VEINULO SPECIAL+ (BODY / BODY CARE) Përforcuesi qelizor i trupit Veinulo Special+ është një stimulues qelizor, i cili rindërton muret ...
Read More

Krem trupi për një lëkurë jo të lëmuar

VASCO ARTERA (BODY / BODY CARE) Krem trupi për një lëkurë jo të lëmuar Vasco Artera është kremi më i ...
Read More

Krem Tonifikues / Forcues për trupin

SOMITO (BODY / BODY CARE) Krem Tonifikues / Forcues për trupin Fortësia e lëkurës tuaj mund të dobësohet nga shume ...
Read More

Locioni tonifikues SEINO

SEINO (BODY / BUST CARE) Locioni tonifikues SEINO Produktet GERnetic të kujdesit për Gjoksin: rezultat i viteve të tëra kërkimore! ...
Read More

Krem Formues për trupin

PERFECT BODY (BODY / BODY CARE) Krem Formues për trupin Kremi Perfect Body, quajtur ndryshe “të gjitha në 1”, është ...
Read More

Locion Tonifikues dhe Ushqyes LYMPHO

LYMPHO ( BODY / BODY CARE) Locion Tonifikues dhe Ushqyes Mbajtja e një trupi të bukur dhe rifitimi i formave ...
Read More

Qumësht zbutës trupi

LAIT CORPS DOUCEUR (BODY / BODY CARE) Qumësht zbutës trupi Qumështi Douceur e ushqen lëkurën e trupit tuaj me butësi, ...
Read More

Vaj Masazhi HUILE DE MASSAGE

HUILE DE MASSAGE (BODY / BODY CARE) Vaj Masazhi nga fara e rrushit Ky vaj i çmuar masazhi luan rolin ...
Read More

Krem kundër të çarave të lëkurës së Trupit dhe Gjoksit

ANTI STRIES (BODY / BODY CARE) Krem kundër të çarave të lëkurës së Trupit dhe Gjoksit Kremi Anti Streis luan ...
Read More

Krem Ristrukturues për trupin ADIPO GASTA

ADIPO GASTA (BODY / BODY CARE) Krem Ristrukturues për trupin Adipo Gasta është një krem i veçantë për hollimin e ...
Read More

Krem për lëkurë të ndjeshme Vasco

VASCO (FACE / SENSITIVE SKIN) Krem për lëkurë të ndjeshme Vasco është një produkt i veçantë, një krem për lëkurën ...
Read More

Kremi Balancues Synchro

SYNCHRO ( FACE / RICH & COMPLETE CARE) Kremi Balancues për Lëkurë të Thatë & Normale SYNCHRO është kremi më ...
Read More

Kremi Balancues SYNCHRO 2000

SYNCHRO 2000 (FACE / RICH & COMPLETE CARE) Kremi Balancues për Lëkurë të Yndyrshme & Normale SYNCHRO 2000 është krem ...
Read More

Krem Dite dhe Nate

SYMBIOSE (FACE / DRY SKIN) Krem Dite dhe Nate Kremi Symbiose shërben njëkohësisht: si krem dite, nate dhe mbrojtës shumë ...
Read More

Serumi zbardhues

SERUM DEPIGMENTANT (FACE / SKIN CLAIR) Serumi zbardhues Nëpërmjet ndikimit të tyre në melaninë, produktet zbardhuese GERnetic zbardhin ngjyrën e ...
Read More

KREM PEAUX JEUNES

PEAUX JEUNES (FACE / BLEMISHES) Krem për moshat e reja (problemet e lëkurës në adoleshencë) I formuluar veçanërisht për të ...
Read More

Krem pastrues për fytyrën OCTO

1. OCTO (FACE/ BLEMISHES) Krem pastrues për fytyrën Pikat e zeza dhe njollat e kuqe në fytyrë shkaktohen nga prodhimi ...
Read More

Krem zbutës dhe tonifikues intensiv MYO MYOSO

MYO MYOSO ( ANTI-AGE) Krem zbutës dhe tonifikues intensiv Veprimi i Phytostimulin-ave të kremit Myo Myoso përforcon elasticitetin e lëkurës ...
Read More

Serum përforcues qelizor Mito Special +

MITO SPECIAL + (FACE / DRY SKIN) Serum përforcues qelizor Mito Special + përdoret për të gjitha llojet e lëkurës ...
Read More

Masque Yeux

Masque for the Eyes (FACE / FRAGILE AREAS) Maske për sytë Kjo maskë, e cila aplikohet në / çdo mbrëmje, ...
Read More

Kremi kundër MOSHËS

LA CREME ANTI-TEMPS (LES PARFAITS) Linja për moshën mbi 50 vjeç Kremi kundër MOSHËS Gjumi është një element shumë i ...
Read More

Maske Balancuese për fytyrën HYDRA GER

HYDRA GER (FACE / DRY SKIN) Maske Balancuese për fytyrën Roli: HYDRA GER është një maskë e butë, e cila ...
Read More

Krem Aktiv GER OXY

GER OXY (FACE / DRY SKIN) Ger Oxy konsiderohet si një krem tepër Aktiv. Roli: Ushqyes dhe hidratues, Ger Oxy ...
Read More

Krem zbardhues / ndriçues

CREME ECLAIRCISSANTE (FACE / SKIN CLAIR) Krem zbardhues / ndriçues Ky krem ofron një veprimtari hidratuese, të pasur me elementë ...
Read More

Koncentrat Riparues

CONCENTRATE REPAIRER (LES PARFAITS) Linja për moshën mbi 50 vjeç Koncentrat Riparues Cila grua, pavarësisht moshës së saj, nuk e ...
Read More

Cells Life

CELLS LIFE ( ANTI-AGE) Serum Ushqyes & Riparues Serumi Cells Life (jeta e Qelizave) në sajë të përbërësve të tij ...
Read More

Argini

ARGINI MASK (FACE / BLEMISHES) Maskë për lëkurë të yndyrshme & me Akne Kjo maskë në trajtën e një kremi, ...
Read More


Adresa

Rr. e Elbasanit

Orari: Nga ora 9:00 deri më 21:00

E Marta – E Diel.

E Hëna është pushim.

Vënde të lira parkimi të siguruara nga Bashkia e Tiranës në pjesen e pasme te ndërteses.

 

Telefon: +355 4 234 79 79 Celular: +355 662347979

Email: info@joyelspa.al

Web: joyelspa.alJoyel's Newsletter